Blog > Komentarze do wpisu
Grupa Pectus: "Jeden Moment" po rosyjsku i koncert w Moskwie!

Utwór "Jeden Moment" to przebój grupy Pectus sprzed kilku lat, teraz bracia Szczepanik zaśpiewali ją po rosyjsku. 

Piosenkę będzie można usłyszeć w rozgłośni "Radio Russia", jest ona zapowiedzią koncertu zespołu, który odbędzie się w pierwszym tygodniu września. 

Pectus z braćmi Szczepanik został zaproszony jako przedstawiciel polskiej sceny muzycznej na wielki koncerty do Moskwy, w pierwszy weekend września. - To ogromne przedsięwzięcie, koncert odbędzie się na jednym z głównych moskiewskich placów, wezmą w nim udział wykonawcy z różnych krajów, Pectus najprawdopodobniej będzie jedynym zespołem z Polski - mówi Monika Paprocka, menadżerka zespołu.

Na początku kwietnia Pectus zawarł kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska. Nowa płyta przygotowywana przez czterech braci Szczepaników, ukaże się jesienią nakładem wytwórni Universal. A nowy singiel lada dzień trafi do rozgłośni radiowych.

źródło: rzeszow.gazeta.pl

sobota, 21 kwietnia 2012, piewcy

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.adsl.highway.telekom.at
2012/04/28 17:59:12
fajnie ten jeden moment brzmi po rosyjsku to zasluga wokalisty tomka nic dodac nic ujac on spiewa super ten jego glos nie do podrobienia bardzomi sie podoba szkoda tylko ze juz nie spiewaja razem fajnie razem spiewali zobaczymy jak to mu wyjdzie z bracmi to jeszcze mlodzi chlopcy bez doswiadczenia mam nadzieje ze sprostaja zycze im tego pectus powinien byc pectusem bez nowego wokalistyale wole jak tomek spiewa po polsku brzmi ladniejszkoda ze musi na nowo walczyc o swoj byt na rynku j szkoda tomku juz to miales zobaczymy co dalej fan